Przejdź do treści

Akademia Tenisowa

„TENIS TO NASZA PASJA”

Kontakt:
Paulina Charmuszko
511-314-119
at@sinetklub.pl

Akademia Tenisowa Sinet to miejsce z pasją, które oferuje treningi i rozwijanie umiejętności w tenisie ziemnym. Jesteśmy klubem, gdzie zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze mogą trenować pod okiem wykfalifikowanych trenerów, aby polepszyć swoją grę. Oferujemy różnorodne programy szkoleniowe, dopasowane do różnych grup wiekowych i poziomów umiejętności. Treningi mogą skupiać się na doskonaleniu techniki uderzeń, taktyce, kondycji fizycznej, oraz umiejętności mentalnych, które są niezbędne do odnoszenia sukcesów na korcie. Naszym celem jest wspieranie uczestników w osiąganiu swoich celów sportowych, rozwijanie ich umiejętności oraz propagowanie wartości takich jak fair play, wytrwałość i dyscyplina. Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, turnieje, obozy treningowe i aktywności społeczne związane z tenisem, aby uczestnicy mogli zdobywać doświadczenie, integrować się i rozwijać swoją pasje do tego sportu.
Team
Sinet Klub

Bartłomiej Roś

W tenisa gra 15 lat. Były zawodnik, uczestnik kadry polski do lat 16. Zdobył złote medale mistrzostw polski w grze podwójnej do lat 14 oraz 16. Zwycięzca w grze podwójnej turnieju ITF (International Tennis Fedaration) kategorii 5, organizowanego w Pszczynie. Trenował jako zawodnik z wieloma trenerami klasy światowej, nabierając przy tym sporo doświadczenia. Głodny sukcesu, czeka na swoich podopiecznych którzy będą stawać się lepsi pod jego okiem. Ma cichą nadzieję, że w końcu któryś uczeń przerośnie mistrza.

Jego motto to „born to lose, live to win”


Trening Indywidualny 70zł/h*
2-4 osób 35zł/h

Artem Tarasenko

Licencjonowany Instruktor Tenisa Ziemnego (PZT-Polski Związek Tenisowy) Gra w tenisa od 8 roku życia, zawodniczo od 12. Rozegrał turnieje na szczeblu oficjalnym Federacji Tenisowej Ukrainy w kategorii od 10 do 18 lat, uczestniczył również w wielu turniejach europejskich w kategorii do lat 16. Największy sukces jaki udało mu się osiągnąć to 3 miejsce, właśnie w tej kategorii na Mistrzostwach Ukrainy raz ćwierćfinał w turniejach Europejskich. W rankingu
głównym w swoim kraju uplasował się maksymalnie na drugim miejscu w kategorii do lat 18. Odznacza się niebywałą inteligencją oraz myśleniem taktycznym, które potrafi ubrać w dobry humor.

Jego motto to: „C’mon”


Trening Indywidualny 50zł/h*
2-4 osób 35zł/h

Call Now Button